خانه / خرید فرش / فرش افشان نگین مشهد

فرش افشان نگین مشهد

فرش افشان نگین مشهد

این طرح از فرش بسیار پر طرفدار بوده. البته تنوع طرح و رنگ آن نیز مهر تاییدی بر همین امر است. از آنجا که فرش افشان نگین مشهد طرفداران خاص خود را دارد، سعی کرده ایم از بهترین نمونه های آن برای آشنایی شما عزیزان استفاده کنیم.
لطفا با ما همراه باشید.

فرش نگین مشهد طرح افشان سرمه ای

فرش مشهد طرح افشان دارای تنوع و تغییر زیادی است و طرح های فرعی بسیاری از ان منشعب گشته است مانند افشان اسلیمی ، افشان شکسته ، افشان ترنجدار ، افشان گل اناری ، افشان زنبق ، افشان شاه عباسی.

فرش افشان نگین مشهد فرش افشان نگین مشهد فرش افشان نگین مشهد N 2591 S 2

طرح افشان برگرفته شده از گل ها و گیاهان و شاخ و برگ درختان و حیوانات است. رنگ های متنوعی دارد و طرفداران خاص خود را چه در داخل ایران و چه در خارج ایران دارد. در میان فرش ۷۰۰ شانه مشهد و فرش ۱۲۰۰ شانه مشهد، فرش مشهد طرح افشان ۷۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه در رنگ های سرمه ای کرم و آبی فیروزه ای تولید و بافت می شود.

فرش آرا مشهد طرح افشان

فرش افشان نگین مشهد فرش افشان نگین مشهد D9 81 D8 B1 D8 B4 DA A9 D8 A7 D8 B4 D8 A7 D9 86 D8 A7 D9 81 D8 B4 D8 A7 D9 86 DA A9 D8 B1 D9 85 D8 B1 D9 86 DA AF 700 D8 B4 D8 A7 D9 86 D9 87 1

بهمین دلیل چنین فرشی را فرش افشان می نامند . افشان به معنی آشفته و پخش گیسو نیز می باشد تنوع این فرش شاهکار دست طراحان هنرمند را در فروشگاه اینترنتی فرش مشهد بست بافت دنبال کنید.

برای خرید فرش افشان نگین مشهد، پیشنهاد فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت انتخاب از بین نقوش با کیفیت فرش مشهد ، فرش نگین مشهد ، فرش زمرد مشهد می باشد.

یکی از فرش های بسیار زیبای طرح افشان مشهد ، فرش مشهد کد ۸۰۱۰۳۰ مشهد میباشد که در رنگ بندی های مختلفی بافت و تولید شده است.

فرش افشان در تراکم های ۲۱۰۰، ۲۵۵۰ و ۳۶۰۰ و شانه ۷۰۰ و ۱۲۰۰ بافته می شود.

فرش افشان پاتریس

فرش افشان نگین مشهد با بافت فرش افشان کد ۲۵۹۱ در چهار رنگبندی کرم سرمه ای لاکی و آبی

توانسته است مشتریان زیادی به خوب جلب نماید و همچنین فرش افشان گل مرغی کد ۱۲۰۳ در رنگهای سرمه ای و کرم در تراکم ۳۶۰۰ با خاب بیش از ۹ میل فرش نگین مشهد را بیش از همیشه نگین فرشهای ایرانی به شمار آورند.

فرش افشان نگین مشهد فرش افشان نگین مشهد N 2591 S 2

فرش افشان نگین مشهد نه تنها در فرش افشان بلکه با بافت بسیار زیبا و متناسب با سبک فرهنگ و قدمت فرش دستباف ایرانی فرش ریزماهی ۷۰۰ شانه با کد ۲۵۲۰ در رنگ سرمه ای و کرم تحولی نو در بافت فرش ماشینی به سبک فرش دستباف ایفا نماید به نحوی که به خاطر طراحی بسیار دقیق و رنگ آمیزی هنرمندانه در انتخاب ۸ رنگ ان با گذشت چندین سال از بافت این فرش باز هم بیشترین مشتریان را به خوب جذب مینماید.

فرش مشهد طرح افشان سرمه ای

فرش افشان با کد ۱۸۱۲۶ فرش زمرد مشهد که به صورت ۵۰۰ شانه تزاکم ۱۰۰۰ بافت میشود برای مشتریان عزیزی که یا به جهت درامد کم و یا اینکه نمیخواهند زیاد برای خرید فرش هزینه کنند و در عین حال صاحب فرش با کیفیت و دوام داری شوند بافت شده است که توانسته مشتریان زیادی را جلب نماید.

فرش افشان نگین مشهد فرش افشان نگین مشهد فرش افشان نگین مشهد D9 81 D8 B1 D8 B4 D8 B2 D9 85 D8 B1 D8 AF D9 85 D8 B4 D9 87 D8 AF DA A9 D8 AF 18126 D8 B3 D8 B1 D9 85 D9 87 D8 A7 DB 8C 500 D8 B4 D8 A7 D9 86 D9 87 5

فرش افشان نگین مشهد با کد ۸۰۲۱۲۵ فرش مشهد این فرش همچون فرش ۸۰۲۰۳۸ فرش مشهد بسیار زیبا و با خاب بیش از ۹ میل بافت میشود.

فرش نگین مشهد طرح افشان سلطنتی

افشان سلطنتی فرش افشان نگین مشهد فرش افشان نگین مشهد imprior

یکی دیگر از فرش افشان نگین مشهد که به حق لایق افشان سلطنتی است فرش افشان با کد ۱۴۰۰۹ فرش زمرد مشهد میباشد. هرچند که این فرش زمرد مشهد ۷۰۰ شانه تراکم ۲۱۰۰ میباشد لذا آنقدر زیبا طراحی و بافت شده است که مشتریان این فرش را به ۱۲۰۰ شانه مشابه آن ترجیح میدهند.

مخصوصا رنگ کرم رنگ ۱۴۰۰۹ فرش زمرد مشهد که همچون یاقوتی کم یافت همیشه در اولویت برنامه تولید و بافت ان از طرف فرش زمرد مشهد محسوب میشود. و در این اواخر فرش زمرد مشهد اقدام به بافت فرش افشان ۱۵۰۰شانه تراکم ۴۵۰۰ با کد ۴۵۰۰ در رنگبندی کرم حاشیه مسی و کرم حاشیه کرم نموده است که برگ زرینی بر تولیدات خود محسوب میگردد.

 

خصوصیات فرش نگین مشهد طرح افشان

فرش افشان نگین مشهد فرشی دارای هارمونی خاصی برای دکوراسیون منزل میباشد. فرش افشان بخاطر نقوش سنتی فرش ، طرح زیبا فرش و … هارمونی سراسری ایجاد می کند. در طرح افشان که معمولا از یک نوع گل یا پرنده بوده و به یکدیگر متصل هستند قلم طراح در طول اجرای طرح افشان از ابتدا تا انتها برروی کاغذ باقی میماند و طرح در هیچ نقطه ای قطع نمیشود. و فقط در جاهایی که شاخ و برگ ها در زمینه فرش پخش و پراکنده می شود طرح از هم گشوده می گردد.

سخن پایانی

قطعا همه مشتریان عزیر با نام فرش مشهد آشنایی دارند فرشی که از لحاظ کیفیت حرفی برای گفتن دارد. فرش ماشینی ایرانی بی نام فرش مشهد بسیار کمرنگ است به نحوی که اکثر مشتریان هنگام مراجعه به فروشگاههای فرش ماشینی اولین سوالشان از مغازه دار این است اقا شما فرش مشهد دارید؟

به همین لحاظ میتوان اشاره به فرش افشان نگین مشهد آن نمود که بسیار شیک و لاکچری هستند فرشی بدون حوض با گل وبوته های بسیار رنگارنگ و دلنشین با رنگهای آرامش بخش در مجاورت گلهای فرش مشهد .

بیشتر بخوانید : https://bit.ly/2C1s9nd

درباره ی moradi

مطلب پیشنهادی

قیمت فرش ماشینی قیمت فرش ماشینی         310x165

قیمت فرش ماشینی

قیمت فرش ماشینی قیمت فرش ماشینی مشهد و قیمت فرش ماشینی کاشان : برای آگاهی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *