خانه / خرید فرش / فرش افشان نگین مشهد

فرش افشان نگین مشهد

فرش افشان نگین مشهد

طرح 716 کرم از فرشهای 700 شانه نگین مشهد است که از نوع طرحهای افشان محسوب میشود که از 8 رنگ در نقشه آن استفاده شده و دارای تراکم طولی 2100 میباشد.
فرش ماشینی طرح افشان در انواع سایزها و رنگهای متنوع_بیش از 200مدل فرش با … این نقشه زیبا و جدید فرش ماشینی طرح افشان را بیشتر فرش مشهد و فرش کاشان …
خرید فرش 700 شانه تراکم 2550 طرح افشان نگین سرمه ای_فرش کاشان طرح افشان طرحی پرفروش برای کسانی که طرفدار فرش های افشان هستند.
فرش افشان نگین مشهد
فرش ماشینی 1200 شانه تراکم بالا. … فرش ماشینی 1200 شانه طرح افشان …. عالی مقام , , فرش شاهرخ , فرش نگین مشهد , فرش اکسیر , فرش مدیران , فرش سی رنگ مشهد …

فرش های دستبافت ایرانی همواره دارای ترکیب رنگ و نقوش بسیار جذاب و دلپذیری هستند. و در این بین فرش ماشینی از این قاعده مستثنی نیست و همواره برای خرید فرش علاوه بر شانه فرش و تراکم فرش طرح فرش و رنگ فرش بسیار پر اهمیت است. در بین طرح های بسیار زیبای فرش و فرش مشهد طرح های زیادی مشهور شده اند که یکی از انها فرش مشهد طرح افشان می باشد. فرش افشان . فرش افشان از سری فرشهای زیبا و پرطرفدار میباشد که توسط کارخانجات فرش نگین مشهد ، فرش مشهد ، فرش زمرد مشهد بافت می شود

فرش نگین مشهد طرح افشان سرمه ای
فرش افشان نگین مشهد

فرش مشهد طرح افشان دارای تنوع و تغییر زیادی است و طرح های فرعی بسیاری از ان منشعب گشته است مانند افشان اسلیمی ، افشان شکسته ، افشان ترنجدار ، افشان گل اناری ، افشان زنبق ، افشان شاه عباسی.

فرش مشهد طرح افشان

فرش افشان نگین مشهد

طرح افشان برگرفته شده از گل ها و گیاهان و شاخ و برگ درختان و حیوانات است. رنگ های متنوعی دارد و طرفداران خاص خود را چه در داخل ایران و چه در خارج ایران دارد. در میان فرش ۷۰۰ شانه مشهد و فرش ۱۲۰۰ شانه مشهد، فرش مشهد طرح افشان ۷۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه در رنگ های سرمه ای کرم و آبی فیروزه ای تولید و بافت می شود.

فرش افشان فرش دارای هارمونی خاصی برای دکوراسیون منزل میباشد. فرش افشان بخاطر نقوش سنتی فرش ، طرح زیبا فرش و … هارمونی سراسری ایجاد می کند. در طرح افشان که معمولا از یک نوع گل یا پرنده بوده و به یکدیگر متصل هستند قلم طراح در طول اجرای طرح افشان از ابتدا تا انتها برروی کاغذ باقی میماند و طرح در هیچ نقطه ای قطع نمیشود. و فقط در جاهایی که شاخ و برگ ها در زمینه فرش پخش و پراکنده می شود طرح از هم گشوده می گردد.

فرش افشان کرم
فرش نگین مشهد طرح افشان 700 شانه
فرش آرا مشهد طرح افشان

بهمین دلیل چنین فرشی را فرش افشان می نامند . افشان به معنی آشفته و پخش گیسو نیز می باشد تنوع این فرش شاهکار دست طراحان هنرمند را در فروشگاه اینترنتی فرش مشهد بست بافت دنبال کنید.

برای خرید فرش طرح افشان، پیشنهاد فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت انتخاب از بین نقوش با کیفیت فرش مشهد ، فرش نگین مشهد ، فرش زمرد مشهد می باشد.

یکی از فرش های بسیار زیبای طرح افشان مشهد ، فرش مشهد کد ۸۰۱۰۳۰ مشهد میباشد که در رنگ بندی های مختلفی بافت و تولید شده است.

فرش افشان در تراکم های ۲۱۰۰، ۲۵۵۰ و ۳۶۰۰ و شانه ۷۰۰ و ۱۲۰۰ بافته می شود.

فرش نگین مشهد طرح افشان

کانال فرش مشهد
فرش افشان پاتریس

فرش نگین مشهد با بافت فرش افشان با کد ۲۵۹۱ در چهار رنگبندی کرم سرمه ای لاکی و آبی

توانسته است مشتریان زیادی به خوب جلب نماید و همچنین فرش افشان گل مرغی کد ۱۲۰۳ در رنگهای سرمه ای و کرم در تراکم ۳۶۰۰ با خاب بیش از ۹ میل فرش نگین مشهد را بیش از همیشه نگین فرشهای ایرانی به شمار آورند.

فرش نگین مشهد نه تنها در فرش افشان بلکه با بافت بسیار زیبا و متناسب با سبک فرهنگ و قدمت فرش دستباف ایرانی فرش ریزماهی ۷۰۰ شانه با کد ۲۵۲۰ در رنگ سرمه ای و کرم تحولی نو در بافت فرش ماشینی به سبک فرش دستباف ایفا نماید به نحوی که به خاطر طراحی بسیار دقیق و رنگ آمیزی هنرمندانه در انتخاب ۸ رنگ ان با گذشت چندین سال از بافت این فرش باز هم بیشترین مشتریان را به خوب جذب مینماید.

یکی دیگر از کارهای بسیار خوب فرش نگین مشهد این است که برای هر طرح و نقشه ای که به بازار ارائه میدهد ست کردن تمام سایزهای فرش نگین مشهد میباشد.

یکی دیگر از فرشهای افشان که به حق لایق افشان سلطنتی است فرش افشان با کد ۱۴۰۰۹ فرش زمرد مشهد میباشد. هرچند که این فرش زمرد مشهد ۷۰۰ شانه تراکم ۲۱۰۰ میباشد لذا آنقدر زیبا طراحی و بافت شده است که مشتریان این فرش را به ۱۲۰۰ شانه مشابه آن ترجیح میدهند.

مخصوصا رنگ کرم رنگ ۱۴۰۰۹ فرش زمرد مشهد که همچون یاقوتی کم یافت همیشه در اولویت برنامه تولید و بافت ان از طرف فرش زمرد مشهد محسوب میشود. و در این اواخر فرش زمرد مشهد اقدام به بافت فرش افشان ۱۵۰۰شانه تراکم ۴۵۰۰ با کد ۴۵۰۰ در رنگبندی کرم حاشیه مسی و کرم حاشیه کرم نموده است که برگ زرینی بر تولیدات خود محسوب میگردد.

فرش مشهد طرح افشان سرمه ای

فرش افشان با کد ۱۸۱۲۶ فرش زمرد مشهد که به صورت ۵۰۰ شانه تزاکم ۱۰۰۰ بافت میشود برای مشتریان عزیزی که یا به جهت درامد کم و یا اینکه نمیخواهند زیاد برای خرید فرش هزینه کنند و در عین حال صاحب فرش با کیفیت و دوام داری شوند بافت شده است که توانسته مشتریان زیادی را جلب نماید.

فرش افشان نگین مشهد

فرش افشان با کد ۸۰۲۱۲۵ فرش مشهد این فرش همچون فرش ۸۰۲۰۳۸ فرش مشهد بسیار زیبا و با خاب بیش از ۹ میل بافت میشود

 

قطعا همه مشتریان عزیر با نام فرش مشهد آشنایی دارند فرشی که از لحاظ کیفیت حرفی برای گفتن دارد. فرش ماشینی ایرانی بی نام فرش مشهد بسیار کمرنگ است به نحوی که اکثر مشتریان هنگام مراجعه به فروشگاههای فرش ماشینی اولین سوالشان از مغازه دار این است اقا شما فرش مشهد دارید؟

به همین لحاظ میتوان اشاره به فرش مشهد طرح افشان آن نمود که بسیار شیک و لاکچری هستند فرشی بدون حوض با گل وبوته های بسیار رنگارنگ و دلنشین با رنگهای آرامش بخش در مجاورت گلهای فرش مشهد .

درباره ی moradi

مطلب پیشنهادی

فرش افشان کاشان 700 شانه تراکم 2550

فرش افشان کاشان 700 شانه تراکم 2550 برای خرید به فروشگاه تخصصی فرش ماشینی bestbaft …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.